VAKAR İZOLASYON

BAYİ ve DİSTRİBÜTÖRLÜK SİSTEMİ

Bayilik Bedeli Yok!

Evet doğru. Bu sistemde bayilik bedeli yok. Sizi zorlayan hava parası, bayilik bedeli gibi ağır ücret gerektiren masrafları istemiyoruz. Vakar İzolasyon olarak; bayilerimiz ve distribütörlüklerimize doğrudan hizmet vererek masrafları azaltıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten, işine dört elle sarılan iş ortaklarımıza değer ve önem veriyoruz.

 

Şartlarımız Neler?

%100 Müşteri Memnuniyeti. En önemli şartımız. Müşterilerine değer veren, sorunlarını dinleyebilen, keşifler yapan, çözümler üreten bayilikler ve distribütörlükler arıyoruz. Bayilik sözleşmesi gereği uyguladığımız aylık satış kotaları dışında ekstra hiçbir şey talep etmiyoruz.Detaylı bilgi için bayi@vakar.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

·         

Peki Sonra?

Bayilik aldıktan sonra sizleri yalnız bırakmıyoruz. Sürekli iletişim ve etkileşim halinde kalıyoruz. Bu etkileşim müşteri yorumları, müşteri dönüşleri, yaptığınız reklam ve tutundurma çalışmaları gibi birçok başlık altında tutularak S.E.P adını verdiğimiz (Satış Emeği Puanı) sistem ile değerlendirilerek ödül, iskonto artışı ve diğer pek çok destek ve hizmetten faydalanabileceksiniz.

 

Bayilik Değil, Müşteri Deneyimi…

Unutmayalım ki işletmemiz mevcut ve gelecekteki bayi & distribütörlerimiz için en önemli gösterge müşterilerimiz ve onların yaşadıkları deneyimlerdir. Biliyoruz ki müşteriye yaşatılan kusursuz bir deneyim sonsuz güven ve etkileşimi sağlar. Bu sebeple ilk ilkemiz olan “%100 Müşteri Memnuniyeti” ilkesini çok önemsiyoruz.

 

Son Olarak…

Sizlerde kazanç elde etmek, kaliteyi tadabilmek, her şeyden önemlisi ise müşteri deneyiminin en uç noktalarını yaşayabilmek istiyorsanız hemen bizimle bayi@vakar.com.tr adresinden iletişime geçin.

 

 

Bayi Ağımız..