Renkli Bir Dünya'ya hoş geldiniz!

 

 

 

 

Vakar Isı Yalıtım


Sistemleri Şirketimiz, Avrupa'daki firmalarının yanısıra, bu cennet vatandan Dünyanın tüm ülkelerine ihracat yapmayı hedefleyerek kurulmuştur. İç ve dış, ses ve ısı yalıtımlı dekoratif sıvaların üretimi ile başladığı faaliyetlerine, Kütahya'da 1500 m2 üretim alanı ve 300-350 çeşit ürünü ile müşterilerine hizmet sunmaya hazır olan Vakar, üretmiş olduğu ürünleri hammadde sinden ambalajına kadar en ince detayına kadar düşünerek, yüksek kalitede işçiliğiyle ve bütün şeffaflığıyla sizlere sunmaktadır.


Firma sahibi R. ÖZEN 2016 yılının ortalarında Vakar Isı Yalıtım Sistemlerini kurarak, Bu güne kadar Yalıtım sistemleri üzerine kazandığı tecrübelerini 8 yıllık tecrübeli kadrosu ile harmanlamıştır, Vakar Isı Yalıtım Şirketi bünyesinde bulunan personelleriyle; genç, dinamik, yenilikçi, müşteri memnuniyeti odaklı ve sınır tanımayan bir hizmet ilkesiyle müşteri taleplerini karşılamayı hedeflemektedir.


Büyüyen ısı yalıtımı sektörüyle birlikte Vakar, sektörde pazara hakim firmalar arasında yer almayı, sektörün gerektirdiği teknolojileri de kullanarak ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Türkiye genelinde seçkin bayiler ile hizmeti kapınıza kadar getirirken, Dünyanın farklı bölgelerindeki firmalara ihracat yaparak, kalitesini hem Türkiye'de hem Dünya'da kanıtlamış olacaktır.